این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
سپاه بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

نشست روشنگری در پایگاه شهیده عبادی بیله سوار

نشست روشنگری و بصیرت افزایی با محوریت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در پایگاه بسیج مقاومت شهیده عبادی روستای بابک شهرستان بیله سوار توسط حوزه خواهران کوثر جعفرآباد بیله سوار برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، نشست روشنگری و بصیرت افزایی با محوریت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در پایگاه بسیج مقاومت شهیده عبادی روستای بابک شهرستان بیله سوار توسط حوزه خواهران کوثر جعفرآباد بیله سوار برگزار شد.

در این نشست  تیموری فرمانده حوزه خواهرن کوثر جعفرآباد بیله سوار به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: درک تکلیف از جمله مهمترین وظیفه بسیجی در گام دوم انقلاب است چراکه بسیجیان بدون واسطه مجری اوامر مقام معظم رهبری هستند بنابراین باید در هر لحظه آماده درک بیانات و اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند تا در صورت لزوم وارد عمل شوند.

ایشان همچنین با بیان اینکه آمریکا بارها وبارها هرچه در توان داشته رو کرده است، گفت: در برابر این نبرد سنگین، ما بعنوان سربازان انقلاب هر لحظه باید آماده رویارویی با دشمنان اسلام در همه ابعاد باشیم.

ایشان همچنین گفتگام دوم انقلاب چشم انداز ۴۰ سال آینده است که مخاطب آن شما جوانان هستید.

وی در ادامه سخنان خود به ریزش‌ها و رویش‌های انقلاب اسلامی در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: ما باید با تمام توان سعی کنیم تا با کسب بصیرت در صف رویش‌های انقلاب قرار گیریم.

تیموری با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور، افزود: امروز به یاری خداوند متعال و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و اتحاد مردم، دشمنان جرات حمله به خاک ایران را ندارند.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امروز ایران اسلامی به مقتدرترین کشور منطقه تبدیل شده و بعنوان یک کشور با الگوی کامل اسلامی مایه امیدواری ملت‌های مظلوم و بی دفاع منطقه شده بطوریکه معادلات سیاسی دنیای غرب را بر هم زده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.