این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
سپاه بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

بازید از طرح اقتصاد مقاومتی در بیله سوار

فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوار با بیان اینکه پایه اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید داخلی و اعتماد به نسل جوان است، افزود: تسهیلات اقتصاد مقاومتی که از سوی بسیج سازندگی و سپاه به کارآفرینان اعطا می شود، کمک بزرگی در راستای ایجاد اشتغالزایی و کمک به رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده ها کرده است.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوار با بیان اینکه پایه اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید داخلی و اعتماد به نسل جوان است، افزود: تسهیلات اقتصاد مقاومتی که از سوی بسیج سازندگی و سپاه به کارآفرینان اعطا می شود، کمک بزرگی در راستای ایجاد اشتغالزایی و کمک به رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده ها کرده است.

کشور ما در این برهه از زمان نیازمند توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی است که از سوی مقام‌معظم رهبری نیز مورد تاکید قرار گرفته و برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه نیازمند "اقدام و عمل" برای تحقق آن هستیم.

در این میان کم نیستند عده‌ای که به ایفای نقش خود پرداخته‌ و در کنار چرخش چرخ اقتصادی خانواده شان، به اقتصاد کشور هم کمک می کنند.

مقدم نیا معتقد است که با نشستن و مشکلات را گردن این و آن نهادن، هیچ چیز به پیش نمی‌رود و باید هر کس به اندازه توان خود وارد میدان عمل شود.

فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوار تصریح کرد: گلیم بافی و قالی بافی یکی از مطلوب‌ترین راه های ایجاد کسب و کار کوچک با درآمدی قابل قبول در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد:از کسانی که بیکار هستند می خواهم که به مشاغل زودبازده و کم هزینه مانند چنین طرحی روی بیاورند تا در کمترین زمان به سود مطلوب برسند.

مقدم نیا، بسیجی با بیان اینکه پایه اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید داخلی و اعتماد به نسل جوان است، افزود: تسهیلات اقتصاد مقاومتی که از سوی بسیج سازندگی و سپاه به کارآفرینان اعطا می شود، کمک بزرگی در راستای ایجاد اشتغالزایی و کمک به رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی خانواده ها کرده است.

وی در بازدید از این طرح با بیان اینکه بسیج در راستای تحقق سیاست ها و اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری گام برمی دارد، گفت: این طرح یکی از طرح های فعال اقتصاد مقاومتی است که با نظارت و حمایت بسیج سازندگی اجرا شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.