این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
سپاه بسیج ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار

اعزام اکیپ محرومیت زدایی به روستای مسجدلو بیله سوار

اردوی محرومیت زدایی روستاها به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه بیله سوار و حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوار این بار در روستای مسجدلو بیله سوار برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، اردوی محرومیت زدایی روستاها به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه بیله سوار و حوزه خواهران حضرت سکینه (س) بیله سوار این بار در روستای مسجدلو بیله سوار برگزار شد.

مقدم نیا فرمانده حوزه خواهران حضرت سکینه (س) گفت: هدف از اجرای این اردوهای جهادی را تعامل بین مردم و مسئولان دانست و افزود: این امر موجب محقق شدن منویات رهبر انقلاب در راستای خدمات رسانی به مردم است.

وی گفت: رفع محرومیت زدایی از مهمترین وظایفی است که برعهده داریم و در این بخش با تمام توان وارد شده و اطلاع رسانی و روشنگری در بخش های مختلف شهر و روستاها ایجاد می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بیله سوار گفت : در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری جهادگران و بسیجیان شهرستان بیله سوار اعم از خواهر وبرادر برای خدمت وبه مردم شریف این مرز و بوم در قالب طرح محرومیت زدایی از روستاها،اینبار روستای قزقلعه سی انجیرلو بیله سوار را برای این امر بزرگ و متعالی انتخاب کردند.

وی در ادامه گفت: تمام تلاش بسیج سازندگی شهرستان ایجاد اشتغال و ارائه تسهیلات به متقاضی و آسایش و رفاه مناطق محروم و روستاهای شهرستان در راستای تحقق شعار رونق تولید در سال‌ جاری است.

این اردو شامل کلاسهای آموزشی، احکام، ،مشاوره، قرآنی،نقاشی، مسابقات ورزشی، تجلیل و اهداء جوایز به شرکت کنندگان و اکیپ پزشکی ، دندانپزشکی،بینایی سنجی،شنوایی سنجی و ...بود.

در آخر عوامل برگزاری این اردو برای گسترش و بهبود این فعالیت‌ها و رفع محرومیت از روستاها از مسئولین استانی و شهرستانی خواستند که توجه و حمایت بیشتری نسبت به این مناطق صورت گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.