این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
بسیج مساجد و محلات شهرستان بیله سوار

برگزاری دوره کاربر ICDL در پایگاه شهید اکرامی بیله سوار

یک دوره کاربر ICDL توسط بچه های مسجد و جوانه های صالحین پایگاه مقاومت شهید اکرامی گوگ تپه بیله سوار و با مشارکت خانه فرهنگ دیجیتال کانون مساجد و مرکز آموزش فنی حرفه ای بیله سوار برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، یک دوره کاربر ICDL  توسط بچه های مسجد و جوانه های صالحین پایگاه مقاومت شهید اکرامی گوگ تپه بیله سوار و با مشارکت خانه فرهنگ دیجیتال کانون مساجد و مرکز آموزش فنی حرفه ای بیله سوار برگزار شد.

شیرزاده فرمانده حوزه شهید مدنی بیله سوار افزود: امروزه با وجود پیشرفت هایی که در جامعه مشاهده می کنیم، نیاز به استفاده از کامپیوتر بیشتر از قبل احساس شده و تسلط به انواع نرم افزارهای آن، مزیت و برتری محسوب می شود. علاوه بر این، مدرک ICDL کارایی زیادی داشته و به نوعی، به استاندارد تبدیل شده و دارندگان این مدرک میتوانند در آموزشگاه های رسمی تدریس کرده و تجربیات خود را منتقل کنند.

وی افزود : آشنایی هرچه بهتر جوانان با کامپیوتر و تسلط بر آن میتوانند در آینده به عنوان شخص از آن به نحوه احسن درآمدزایی کنند و در کنار آن از نفوذ عوامل بیگانه جلوگیری کنند و اجازه ندهند دشمن با حیله های شوم خود برما مسلط شود.

و در آخر به شرکت کنندگان در این دوره مدرک کابر ICDL صادر شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.