این مطلب ۷ بار خوانده شده
نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستان خلخال

نقش موثر یاوران رسانه بسیج مساجدومحلات در پوشش خبری برنامه های بسیج و شهرستانی

جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال : از تلاش های داوطلبانه و خداپسندانه یاوران رسانه بسیج مساجدومحلات در شهرستان خلخال خبر داد .
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

سرهنگ دوم پاسدار جواد نوروزی جانشین فرمانده سپاه ناحیه خلخال  اظهار داشت : زحمات و تلاش های خداپسندانه و خالصانه یاوران رسانه بسیج مساجدومحلات شهرستان خلخال در انعکاس و پوشش خبری برنامه بسیج قابل تقدیر است .

وی گفت : یاوران رسانه  برای اطلاع رسانی به موقع  اخبار و برنامه های اجرایی بخصوص تلاش های گروه های جهادی در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این زمان به مردم تلاش می کنند.

نوروزی با اشاره به ادامه داشتن فعالیت یاوران رسانه در شهرستان خلخال خبر داد و گفت : یاوران رسانه بطور داوطلبانه  در انعکاس و پوشش خبری برنامه های بسیج و شهرستان اعلام آمادگی کرده اند که این خود قابل قدردانی است .

یاوران رسانه بسیج مساجدومحلات شهرستان خلخال با تمام ظرفیت ها و امکانات ، در تلاش هستند تا پوشش خبری شهرستان خلخال را انجام داده و اخبار را سریع تر در اختیار مردم عزیز قرار دهند.

نوروزی با بیان اینکه ما باید برنامه ای برای تجیلیل از زحمات این عزیزان بخصوص تلاش های بی وقفه آنان در زمان شیوع ویروس کرونا و رزمایش کمک مومنانه ، در دستور کار خود قرار دهیم تا  از زحمات شبانه روزی آنان  قدردانی کنیم  .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.