شناسه : 38945
چهارشنبه, 06/26/1399 - 09:50
نویسنده : ardebil
امام جمعه اصلاندوز:

اهانت علیه مقدسات دینی از ابزارهای استکبار برای جبران زبونی خود است

امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: استفاده از استهزاء و اهانت علیه مقدسات دینی یکی از ابزارهای متداول اصحاب کفر و استکبار برای جبران زبونی خود است.

حجت الاسلام عظیم اسدزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اصلاندوز ضمن محکوم کردن اهانت مجله فرانسوی شارلی ابدو علیه پیامبر اسلام(ص) با اشاره به پیام رهبر انقلاب اظهار کرد: اهانت به پیامبر اکرم(ص) برای منحرف کردن اذهان مسلمانان و پیاده کردن نقشه‌های آمریکا در خاورمیانه است.

وی افزود: استفاده از استهزاء و اهانت علیه مقدسات دینی یکی از ابزارهای متداول اصحاب کفر و نفاق و استکبار برای جبران زبونی خود است.

امام جمعه شهرستان اصلاندوز بیان کرد: امیدواریم علمای اسلام و مجامع اسلامی همه دست به دست هم دهند و این جریان سخیف مجله شارلی ابدو را هر چه سریع‌تر محکوم کنند.

وی پیروزی جبهه مقاومت و موفقیت روز افزون انقلاب اسلامی و گسترش اسلام در جهان را از علت‌های اهانت دشمنان به پیامبر الهی عنوان کرد و گفت: با راه اندازی کمپین‌ها و پویش هدفمند و قاطع، این حرکات شنیع را محکوم می‌کنیم و انشالله مسلمانان در این موضوع متحد می‌شوند.

امام جمعه اصلاندوز همچنین با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با بیان اینکه امسال دفاع مقدس چهل سالگی را سپری می‌کند، اظهار امیدواری کرد: با اجرای برنامه‌های مختلف باید این هفته را هر چه باشکوه‌تر گرامی بداریم.

اسدزاده با اشاره به مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان و شهدا در دوران جنگ تحمیلی گفت: دفاع مقدس پیروزی اسلام و جبهه مقاومت در جهان است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید